نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی اسنوا در تهران

اگر جهت تعمیرات جاروبرقی اسنوا خود به دنبال یک مرکز معتبر هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که معتبر ترین مکان جهت تعمیر محصولات اسنوا، نمایندگی تعمیر اسنوا مانند اسنوا پشتیبان می باشد. زیرا مراکز غیر مجاز می توانند باعث آسیب رساندن به دستگاه شما و ضرر مالی برای شما شوند. برای این منظور باید از انتخاب یک مرکز خدمات پس از فروش معتبر مطمئن شوید. از مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا می توان به تعمیر و تعویض موتور، تعمیر و تعویض قطعات اصلی، تعمیر یا تعویض سیم جمع کن، تعمیرات تخصصی برد یا تعویض برد و… اشاره کرد.

جاروبرقی اسنوا و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند اسنوا یک برند با کیفیت ایرانی می باشد. این برند برای ساخت محصولات خود از متریال با کیفیتی استفاده می کند و یکی از مهم ترین ویژگی های این برند، ارائه ی بهترین خدمات پس از فروش می باشد. در نتیجه این موارد باعث شدند تا برند اسنوا در ایران طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. یکی از محصولات مطرح و پر فروش این برند، جاروبرقی اسنوا می باشد. علی رغم کیفیت بالای ساخت جاروبرقی اسنوا، ممکن است که این دستگاه بنا به دلایل مختلف خراب شود و به تعمیرات نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات جاروبرقی اسنوا، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات جارو برقی اسنوا مانند نمایندگی اسنوا پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی جاروبرقی اسنوا

توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات تخصصی تعمیرگاه مجاز اسنوا پشتیبان، شما می توانید از تعمیرات اصولی دستگاه خود بهره مند شوید. علاوه بر این در این مراکز با استفاده از اصول مشتری مداری، حفظ کیفیت لوازم خانگی، دستگاه شما با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر می شود و پس از انجام تعمیرات نیز دستگاه شما به صورت کتبی گارانتی می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات جارو برقی اسنوا پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات جارو برقی اسنوا پشتیبان

  • خدمات به موقع و آنتایم : کلیه خدمات ظرف مدت کمتر از یک ساعت و در محل انجام می شود. همچنین تکنسین های این مرکز برای وقت مشتریان، ارزش زیادی قائل هستند.
  • گارانتی خدمات انجام شده : کلیه خدمات انجام شده توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا پشتیبان، شامل گارانتی کتبی می باشد. مدت زمان گارانتی نیز بین شش ماه تا یک سال متناسب با نوع تعمیرات می باشد.
  • حضور تکنسین های آموزش دیده و ماهر : در نمایندگی تعمیر جارو برقی اسنوا پشتیبان، تمامی تکنسین ها آموزش دیده هستند و دارای سابقه ی کاری بالا می باشند. در نتیجه قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در دستگاه شما را رفع کنند.
  • دریافت هزینه ی مناسب بر اساس نرخ مصوب اتحادیه : هزینه ی تعمیرات در مراکز مجاز تعمیرات اسنوا، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و هزینه ها کاملا منصفانه بر آورد می شوند.
  • استفاده از قطعات اورجینال : در نمایندگی های مجاز اسنوا، تنها از قطعات اصلی و فابریکی اسنوا استفاده می شود. بنابراین خیالتان راحت است که از قطعات تقلبی خبری نیست.
  • تعمیرات اصولی : با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا پشتیبان، شما می توانید باعث افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی خود شوید.
  • ذخیره ی 70 درصدی هزینه خدمات در مرکز خدمات پس از فروش اسنوا پشتیبان: با انجام خدمات تعمیرات جارو برقی اسنوا، در نمایندگی تعمیرات اسنوا می توانید تا 70 درصد در هزینه ها صصرفه جویی کنید.
  • مشاوره ی شبانه روزی : شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات مشاوره ی مرکز تعمیرات تخصصی اسنوا پشتیبان استفاده کنید. برای دریافت خدمات تخصصی با کارشناسان ما، لازم نیست شما اصلا هزینه ای پرداخت کنید.
  • دریافت هپی کال از مشتریان : بعد از ارائه ی خدمات برای اطلاع مجموعه از خدمات با کیفیت، از مشتریان هپی کال گرفته می شود. این مورد برای مجموعه بسیار اهمیت دارد، زیرا برای اطمینان از رضایت مشتری این مورد یکی از بهترین روش های اطلاع از این موضوع می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا در خصوص جاروبرقی چیست ؟

در این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات جاروبرقی اسنوا توسط تکنسین های آموزش دیده و متخصص انجام می شود. از جمله وظایف نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا می توان به خدمات سرویس جاروبرقی، تعمیرات تخصصی، آموزش سرویس و نگهداری از محصول، تعویض قطعه، فروش قطعات اصلی، عیب یابی اصولی و تخصصی و… اشاره کرد.

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی اسنوا توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی اسنوا توسط نمایندگی

روشن نشدن جاروبرقی اسنوا

عوامل مختلفی هستند که باعث روشن نشدن جاروبرقی اسنوا می شوند. از مهم ترین علل آن می توان به نبود برق در پریز برق، خرابی دو شاخه برق دستگاه، پارگی یا قطعی سیم برق، خرابی سیم جمع کن، خرابی کلید قطع و وصل، خرابی رله، خرابی مدار سری موتور، خرابی موتور و… اشاره کرد.

من بودن مکش جاروبرقی اسنوا

گاهی اوقات جاروبرقی روشن می شود، اما مکش بسیار کمی دارد. ضعیف بودن مکش جاروبرقی اسنوا می تواند به علت کثیف بودن کالکتور، خرابی یاطاقان ها، معیوب بودن یا سوختن موتور، پر بودن پاکت، مسدود بودن لوله خرطومی یا لوله تلسکوپی، کثیف بودن فیلتر و… اتفاق افتاده باشد.

زیاد بودن صدای جاروبرقی اسنوا

سر و صدای بلند و آزار دهنده ی جاروبرقی می تواند به علت خرابی پرانه ها، خرابی بوش، خرابی بلبرینگ ها، مشکلات نگهدارنده ی لاستیکی و… اتفاق افتاده باشد. به عنوان مثال اگر دستگاه را روشن می کنید و دستگاه سر و صدای زیاد دارد و لرزش آن هم زیاد است، احتمالا نگه دارنده های موتور از جای خود خارج شده یا لاستیک نگهدارنده آسیب دیده است که در این صورت باید لاستیک نگهدارنده ی پلاستیکی اطراف موتور را تعویض کنید.

داغ شدن بیش از حد موتور جاروبرقی اسنوا

گرم شدن موتور جاروبرقی، یکی از ایرادات بسیار رایج می باشد. این مشکل معمولا به علت کثیف بودن فیلتر، پر بودن کیسه، مسدود بودن لوله، مشکلات موتور و… اتفاق می افتد. اما امروزه در اکثر جاروبرقی ها، یک سیستم ایمنی تعبیه شده که در صورت گرم شدن بیش از حد موتور، دستگاه به صورت خود به خود خاموش شود. و بعد از خنک شدن موتور شما مجدد می توانید دستگاه را روشن کنید.

سوختن موتور جاروبرقی اسنوا

عوامل مختلفی هستند که می توانند منجربه سوختن موتور جاروبرقی شوند. به عنوان مثال عواملی از قبیل خرابی فن موتور، پر بودن کیسه، استفاده ی بیش از حد از دستگاه و… می توانند باعث شوند که موتور دستگاه بسوزد. همچنین از مهم ترین علائم سوختن موتور جاروبرقی اسنوا می توان به وجود بوی سوختگی، گرمای زیاد موتور، سر و صدای زیاد دستگاه و نهایتا روشن نشدن جاروبرقی اشاره کرد.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر جارو برقی اسنوا پشتیبان در تهران

جهت تماس با تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا پشتیبان در تهران، می توانید، با شماره تلفن 47278 021 تماس حاصل بفرمایید. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد. شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره در خصوص تعمیر جاروبرقی اسنوا بهره مند شوید و یا می توانید آدرس خود را ثبت کنید تا تکنسین در کوتاهترین زمان ممکن جهت تعمیر جاروبرقی اسنوا در محل شما در تهران حاضر شود.

خدمات پس از فروش جاروبرقی اسنوا

نمایندگی خدمات پس از فروش جاروبرقی اسنوا در تهران

همانطور که پیش تر اشاره شد، یکی از ویژگی های مهم برند اسنوا، ارائه ی خدمات پس از فروش بسیار با کیفیت می باشد. در صورتی که دستگاه شما دارای برگه ی گارانتی باشد و مدت زمان گارانتی نیز اعتبار داشته باشد، شما می توانید به صورت رایگان از خدمات پس از فروش اسنوا استفاده کنید. اما اگر بنا به هر دلیلی برگه ی گارانتی گم شده و یا مدت زمان اعتبار گارانتی تمام شده است، نگران نباشید، شما باز هم می توانید از خدمات پس از فروش اسنوا پشتیبان استفاده کنید، با این تفاوت که برای دریافت خدمات پس از فروش باید هزینه پرداخت کنید.

خدمات پس از فروش جارو برقی اسنوا شامل چه مواردی می باشد ؟

خدمات پس از فروش جاروبرقی اسنوا شامل خدمات عیب یابی و تشخیص ایراد به صورت تخصصی، تعمیرات دستگاه، تعویض قطعه، سرویس دستگاه و … می باشد . دستگاه شما در صورتی که دارای برگه ی گارانتی باشد و دارای اعتبار مدت زمان گارانتی باشد، می توانید به صورت رایگان از خدمات پس از فروش جاروبرقی اسنوا استفاده کنید، در غیر این صورت باید بابت تعمیرات دستگاه هزینه ی مربوطه را پرداخت کنید .

هزینه تعمیرات در نمایندگی جارو برقی اسنوا پشتیبان

هزینه تعمیر جاروبرقی اسنوا پشتیبان، متناسب با ایراد به وجود آمده و نوع خرابی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، هزینه ی تعمیرات جارو برقی در نمایندگی تعمیرات اسنوا پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. در صورت تمایل شما عزیزان می توانید جهت دریافت حدودی هزینه ی تعمیرات با شماره تلفن 02147278 تماس بگیرید تا کارشناسان ما حدود هزینه را به شما اعلام کنند. همچنین می توانید به صورت تلفنی مشاوره ی رایگان نیز از کارشناسان ما دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش