نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در تهران

اگر در منزل خود مایکروفر اسنوا دارید و به دنبال یک نمایندگی خدمات پس از فروش معتبر و مجاز جهت تعمیرات مایکروفر اسنوا هستید، باید بدانید که خدمات تخصصی و تضمینی تنها در مراکز دارای مجوز اسنوا فراهم خواهد بود. در نتیجه باید به دنبال مراکزی باشید که مانند اسنوا پشتیبان، نمایندگی تعمیرات اسنوا هستند و یا دارای مجوز های رسمی لازم جهت تعمیرات مایکروویو اسنوا را دارا هستند. در غیر این صورت نباید به هر مرکزی اعتماد کنید، زیرا خدمات سایر مراکز اصولی نیست و نتیجه ی مطلوب نیز در این مراکز به دست نمی آید.

مایکروفر اسنوا و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند اسنوا یک برند با کیفیت ایرانی می باشد. این برند برای ساخت محصولات خود از متریال با کیفیتی استفاده می کند و یکی از مهم ترین ویژگی های این برند، ارائه ی بهترین خدمات پس از فروش می باشد. در نتیجه این موارد باعث شدند تا برند اسنوا در ایران طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. یکی از محصولات مطرح و پر فروش این برند، مایکروفر اسنوا می باشد. علی رغم کیفیت بالای ساخت مایکروفر اسنوا، ممکن است که این دستگاه بنا به دلایل مختلف خراب شود و به تعمیرات نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات مایکروفر اسنوا، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات مایکروویو اسنوا مانند نمایندگی اسنوا پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی مایکروفر اسنوا

توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات تخصصی تعمیرگاه مجاز اسنوا پشتیبان، شما می توانید از تعمیرات اصولی دستگاه خود بهره مند شوید. علاوه بر این در این مراکز با استفاده از اصول مشتری مداری، حفظ کیفیت لوازم خانگی، دستگاه شما با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر می شود و پس از انجام تعمیرات نیز دستگاه شما به صورت کتبی گارانتی می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات مایکروویو اسنوا پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات مایکروویو اسنوا پشتیبان

  • خدمات به موقع و آنتایم : کلیه خدمات ظرف مدت کمتر از یک ساعت و در محل انجام می شود. همچنین تکنسین های این مرکز برای وقت مشتریان، ارزش زیادی قائل هستند.
  • گارانتی خدمات انجام شده : کلیه خدمات انجام شده توسط نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا پشتیبان، شامل گارانتی کتبی می باشد. مدت زمان گارانتی نیز بین شش ماه تا یک سال متناسب با نوع تعمیرات می باشد.
  • حضور تکنسین های آموزش دیده و ماهر : در نمایندگی تعمیر مایکروویو اسنوا پشتیبان، تمامی تکنسین ها آموزش دیده هستند و دارای سابقه ی کاری بالا می باشند. در نتیجه قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در دستگاه شما را رفع کنند.
  • دریافت هزینه ی مناسب بر اساس نرخ مصوب اتحادیه : هزینه ی تعمیرات در مراکز مجاز تعمیرات اسنوا، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و هزینه ها کاملا منصفانه بر آورد می شوند.
  • استفاده از قطعات اورجینال : در نمایندگی های مجاز اسنوا، تنها از قطعات اصلی و فابریکی اسنوا استفاده می شود. بنابراین خیالتان راحت است که از قطعات تقلبی خبری نیست.
  • تعمیرات اصولی : با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا پشتیبان، شما می توانید باعث افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی خود شوید.
  • ذخیره ی 70 درصدی هزینه خدمات در مرکز خدمات پس از فروش اسنوا پشتیبان: با انجام خدمات تعمیرات مایکروویو اسنوا، در نمایندگی تعمیرات اسنوا می توانید تا 70 درصد در هزینه ها صصرفه جویی کنید.
  • مشاوره ی شبانه روزی : شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات مشاوره ی مرکز تعمیرات تخصصی اسنوا پشتیبان استفاده کنید. برای دریافت خدمات تخصصی با کارشناسان ما، لازم نیست شما اصلا هزینه ای پرداخت کنید.
  • دریافت هپی کال از مشتریان : بعد از ارائه ی خدمات برای اطلاع مجموعه از خدمات با کیفیت، از مشتریان هپی کال گرفته می شود. این مورد برای مجموعه بسیار اهمیت دارد، زیرا برای اطمینان از رضایت مشتری این مورد یکی از بهترین روش های اطلاع از این موضوع می باشد.

ایرادات رایج در تعمیرات ماکروفر اسنوا توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات ماکروفر اسنوا توسط نمایندگی

گرم نکردن غذا در ماکروفر اسنوا

اگر غذا در ماکروفر اسنوا گرم نمی شود باید مواردی از قبیل ، لامپ ، دیود ، خازن ، ترانس های ولتاژ ، برد الکترونیکی و … بررسی شوند . برای رفع این مشکل باید در ابتدا مگنترون را چک کنید ، سپس باید سیم های متصل به مگنترون را بررسی کنید ، برای این منظور می توانید از یک ولت متر استفاده کنید . اگر عدد نشان داده شده صفر باشد ، یعنی همه چیز درست است اما اگر عدد درست نبود باید آن را تعویض کنید . علاوه بر این باید خازن و دیود نیز بررسی شود . علاوه بر این باید برد الکترونیکی و ترانس های ولتاژ نیز بررسی شوند .

نچرخیدن سینی داخل ماکروفر اسنوا

نچرخیدن سینی داخل ماکروفر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ، برای رفع این مشکل باید مواردی از قبیل ولتاژ در پریز بررسی شوند . اگر ولتاژ کم تر از 115 باشد ، یعنی در سرویس برق یا مدار شکن یک مشکلی وجود دارد . همچنین لازم است تا موتور صفحه گردان نیز بررسی شود ، برای این منظور باید ماکروویو را برگردانید و گریل زیر دستگاه را جدا کنید . سپس باید با استفاده از اهم متر ، سیم های پایانه های موتور صفحه گردان را جدا کنید و با پراب پایانه ها را بررسی کنید . اگر عدد نشان داده شده بی نهایت بود ، باید موتور را تعویض کنید . همچنین باید مگنترون و هدایت کننده ی موج هم توسط تکنسین متخصص بررسی شود .

کار نکردن گریل ماکروفر اسنوا

اگر گریل ماکروویو اسنوا کار نمی کند ، باید مواردی از قبیل المنت ، برد الکترونیکی و ترموستات بررسی شوند . و در صورت خرابی هر یک از این قطعات ، باید قطعه ی معیوب تعویض شود . همچنین توصیه می کنیم که تعویض این قطعات حتما توسط تکنسین متخصص انجام شود .

جرقه زدن ماکروفر اسنوا

جرقه زدن ماکروویو اسنوا دلایل مختلفی می تواند داشته باشد . از مهم ترین علل جرقه زدن می توان به خرابی آنتن سر لامپ اشاره کرد ، بنابراین باید آن را بررسی کنید که دهنه ی آن گشاد نشده باشد یا سیاه نشده باشد . همچنین لازم است که لامپ مگنترون را بررسی کنید که آسیب ندیده باشد . مورد دیگری که باید آن را بررسی کنید ، ورق میکا می باشد . اگر ورق میکا آسیب دیده بود و یا سوخته بود ، باید آن را تعویض کنید . همچنین باید حواستان باشد که از ظروف فلزی در ماکروویو استفاده نکنید .

روشن نشدن ماکروفر اسنوا

جهت عیب یابی دلایل روشن نشدن ماکروویو اسنوا باید موارد زیر را بررسی کنید . باید ابتدا دستگاه را از برق بکشید و ولتاژ درون پریز را بررسی کنید . سپس باید بررسی کنید که کابل برق از نظر ظاهری سالم باشد و دچار سوختگی نشده باشد ، در صورت وجود سوختگی و آسیب دیدگی باید کابل برق تعویض شود . همچنین باید یک سری بررسی های تخصصی تر از قبیل بررسی فیوز ، بررسی سنسور ، بررسی موتور فن ، بررسی فن و … نیز انجام شود .

خاموش شدن ماکروفر اسنوا بعد از چند ثانیه

اگر ماکروویو اسنوا بعد از چند ثانیه خاموش می شود باید موارد زیر بررسی شوند : ممکن است که کلید درب خراب شده باشد و یک دفعه از کار بیوفتد . همچنین اگر کلید های درب بیش از حد داغ شده اند و یا سوخته اند ، باید کلید های مربوطه تعویض شوند . همچنین اگر کلید ها از نظر ظاهری مشکلی داشتند نیز باید آن ها را تعویض کنید . نهایتا باید برد کنترل به دقت بررسی شود و در صورت خرابی برد این قطعه تعمیر و یا تعویض شود . علاوه بر این ممکن است که ایراد از صفحه لمسی یا پنل کنترل باشد ، که در این صورت اگر دکمه ها به درستی عمل نمی کنند باید صفحه لمسی و پنل کنترل تعویض شود .

جهت تعمیر مایکروویو اسنوا باید چکار کنیم ؟

جهت تعمیر ماکروفر اسنوا ، شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های درج شده در این صفحه با مرکز تعمیرات ماکروفر اسنوا تماس حاصل بفرمایید . کارشناسان ما ایراد دستگاهتان را از شما می پرسند و در صورتی که ایراد جزئی باشد ، راهنمایی لازم را به شما ارائه می دهند تا شما بتوانید ایراد دستگاهتان را خودتان رفع کنید ، اما اگر ایراد جدی باشد ، می توانید اطلاعات خود را ثبت کنید تا تکنسین در محل حاضر شود و دستگاه شما را بازدید کند و یا خودتان دستگاهتان را به تعمیرگاه بیاورید . اما جهت هماهنگی بیشتر بهتر است تا با مرکز تماس بگیرید .

شماره تلفن نمایندگی تعمیر مایکروویو اسنوا پشتیبان در تهران

جهت تماس با تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا پشتیبان در تهران، می توانید، با شماره تلفن 47278 021 تماس حاصل بفرمایید. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد. شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره در خصوص تعمیر مایکروفر اسنوا بهره مند شوید و یا می توانید آدرس خود را ثبت کنید تا تکنسین در کوتاهترین زمان ممکن جهت تعمیر مایکروفر اسنوا در محل شما در تهران حاضر شود.

خدمات پس از فروش مایکروفر اسنوا

نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروفر اسنوا در تهران

همانطور که پیش تر اشاره شد، یکی از ویژگی های مهم برند اسنوا، ارائه ی خدمات پس از فروش بسیار با کیفیت می باشد. در صورتی که دستگاه شما دارای برگه ی گارانتی باشد و مدت زمان گارانتی نیز اعتبار داشته باشد، شما می توانید به صورت رایگان از خدمات پس از فروش اسنوا استفاده کنید. اما اگر بنا به هر دلیلی برگه ی گارانتی گم شده و یا مدت زمان اعتبار گارانتی تمام شده است، نگران نباشید، شما باز هم می توانید از خدمات پس از فروش اسنوا پشتیبان استفاده کنید، با این تفاوت که برای دریافت خدمات پس از فروش باید هزینه پرداخت کنید.

خدمات پس از فروش مایکروویو اسنوا شامل چه مواردی می باشد ؟

خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا شامل مواردی از قبیل عیب یابی اصولی، تعمیرات تخصصی ماکروفر اسنوا، تعویض قطعه، سرویس دستگاه و … می باشد . جهت دریافت خدمات پس از فروش مایکروفر اسنوا می توانید هم اکنون با نمایندگی تعمیر اسنوا پشتیبان، که شماره تلفن آن در انتهای این صفحه درج شده است ، با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی مایکروویو اسنوا پشتیبان

هزینه تعمیر مایکروفر اسنوا پشتیبان، متناسب با ایراد به وجود آمده و نوع خرابی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، هزینه ی تعمیرات مایکروویو در نمایندگی تعمیرات اسنوا پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. در صورت تمایل شما عزیزان می توانید جهت دریافت حدودی هزینه ی تعمیرات با شماره تلفن 02147278 تماس بگیرید تا کارشناسان ما حدود هزینه را به شما اعلام کنند. همچنین می توانید به صورت تلفنی مشاوره ی رایگان نیز از کارشناسان ما دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش