نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

اگر ماشین لباسشویی اسنوا دارید و به دنبال یک نمایندگی خدمات پس از فروش معتبر جهت تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا هستید، باید بدانید که خدمات تخصصی و منحصر به فرد تنها در مراکز دارای مجوز اسنوا فراهم خواهد بود. در نتیجه باید به دنبال مراکزی باشید که مانند اسنوا پشتیبان، نمایندگی تعمیرات اسنوا هستند و یا دارای مجوز های رسمی لازم جهت تعمیرات لباسشویی اسنوا را دارا هستند. در غیر این صورت نباید به هر مرکزی اعتماد کنید، زیرا خدمات سایر مراکز اصولی نیست و نتیجه ی مطلوب نیز در این مراکز به دست نمی آید.

ماشین لباسشویی اسنوا و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند اسنوا یک برند با کیفیت ایرانی می باشد. این برند برای ساخت محصولات خود از متریال با کیفیتی استفاده می کند و یکی از مهم ترین ویژگی های این برند، ارائه ی بهترین خدمات پس از فروش می باشد. در نتیجه این موارد باعث شدند تا برند اسنوا در ایران طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. یکی از محصولات مطرح و پر فروش این برند، ماشین لباسشویی اسنوا می باشد. علی رغم کیفیت بالای ساخت ماشین لباسشویی اسنوا، ممکن است که این دستگاه بنا به دلایل مختلف خراب شود و به تعمیرات نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا مانند نمایندگی اسنوا پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا

توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات تخصصی تعمیرگاه مجاز اسنوا پشتیبان، شما می توانید از تعمیرات اصولی دستگاه خود بهره مند شوید. علاوه بر این در این مراکز با استفاده از اصول مشتری مداری، حفظ کیفیت لوازم خانگی، دستگاه شما با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر می شود و پس از انجام تعمیرات نیز دستگاه شما به صورت کتبی گارانتی می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا پشتیبان

 • خدمات به موقع و آنتایم : کلیه خدمات ظرف مدت کمتر از یک ساعت و در محل انجام می شود. همچنین تکنسین های این مرکز برای وقت مشتریان، ارزش زیادی قائل هستند.
 • گارانتی خدمات انجام شده : کلیه خدمات انجام شده توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا پشتیبان، شامل گارانتی کتبی می باشد. مدت زمان گارانتی نیز بین شش ماه تا یک سال متناسب با نوع تعمیرات می باشد.
 • حضور تکنسین های آموزش دیده و ماهر : در نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا پشتیبان، تمامی تکنسین ها آموزش دیده هستند و دارای سابقه ی کاری بالا می باشند. در نتیجه قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در دستگاه شما را رفع کنند.
 • دریافت هزینه ی مناسب بر اساس نرخ مصوب اتحادیه : هزینه ی تعمیرات در مراکز مجاز تعمیرات اسنوا، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و هزینه ها کاملا منصفانه بر آورد می شوند.
 • استفاده از قطعات اورجینال : در نمایندگی های مجاز اسنوا، تنها از قطعات اصلی و فابریکی اسنوا استفاده می شود. بنابراین خیالتان راحت است که از قطعات تقلبی خبری نیست.
 • تعمیرات اصولی : با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا پشتیبان، شما می توانید باعث افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی خود شوید.
 • ذخیره ی 70 درصدی هزینه خدمات در مرکز خدمات پس از فروش اسنوا پشتیبان: با انجام خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا، در نمایندگی تعمیرات اسنوا می توانید تا 70 درصد در هزینه ها صصرفه جویی کنید.
 • مشاوره ی شبانه روزی : شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات مشاوره ی مرکز تعمیرات تخصصی اسنوا پشتیبان استفاده کنید. برای دریافت خدمات تخصصی با کارشناسان ما، لازم نیست شما اصلا هزینه ای پرداخت کنید.
 • دریافت هپی کال از مشتریان : بعد از ارائه ی خدمات برای اطلاع مجموعه از خدمات با کیفیت، از مشتریان هپی کال گرفته می شود. این مورد برای مجموعه بسیار اهمیت دارد، زیرا برای اطمینان از رضایت مشتری این مورد یکی از بهترین روش های اطلاع از این موضوع می باشد.

ایرادات رایج در تعمیرات لباسشویی اسنوا توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی اسنوا

مشکلات تخلیه به عواملی از قبیل خرابی پمپ تخلیه، مسدود بودن شلنگ تخلیه، خرابی برد الکترونیکی، مسدود بودن فیلتر پمپ تخلیه و… بستگی دارد. بنابراین باید این موارد بررسی شوند و در صورت نیاز قطعات معیوب توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا تعویض شوند.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اسنوا

اگر دیگ نمی چرخد، احتمالا تسمه در اثر پوسیدگی پاره شده است و یا شل شده است. در نتیجه باید وضعیت تسمه بررسی شود. علاوه بر این ممکن است که موتور دچار مشکل شده باشد و یا ممکن است که نچرخیدن دیگ به علت پر کردن بیش از حد لباس ها در دستگاه اتفاق افتاده باشد.

نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا

نشت آب در لباسشویی اسنوا معمولا به علت پارگی شلنگ تخلیه، پارگی شلنگ ورودی آب، یا خارج شدن شلنگ تخلیه و شلنگ ورودی از جای اصلی خود، استفاده ی بیش از حد از مواد شوینده، خرابی یا دفرمه شدن لاستیک دور درب، تراز نبودن لباسشویی و… اتفاق می افتد.

حرکت کردن ماشین لباسشویی اسنوا حین کار

از مهم ترین علل حرکت کردن دستگاه حین کار می توان به تراز نبودن دستگاه اشاره کرد. تراز نبودن دستگاه علاوه بر حرکت کردن دستگاه باعث ایجاد سر و صدا نیز می شود. مورد بعدی بیش از حد پر کردن لباس ها در لباسشویی می باشد.

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی اسنوا

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی معمولا به علت خرابی بلبرینگ، خرابی کمک فنر و پارگی تسمه اتفاق می افتد. در نتیجه اگر دستگاه شما سر و صدای زیاد تولید می کند، باید این موارد بررسی شوند. و در صورت معیو بودن قطعات گفته شده باید قطعات معیوب توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تعویض شوند.

ارور های متداول در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 در لباسشویی اسنوا به معنای نرسیدن فرمان هیدرستات به شیر برقی می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل کثیف بودن شیر برقی، مسدود بودن فیلتر ورودی آب، بسته بودن شیر آب، خرابی هیدرستات، خرابی شلنگ هیدروستات و… بررسی شوند.

ارور E2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E2 در لباسشویی اسنوا به معنای نرسیدن فرمان هیدروستات جهت قطع شیر برقی می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل خرابی شیر برقی، خرابی هیدروستات، خرابی اتصال بین فیش های هیدروستات، خرابی هیدرستات و… را بررسی کنید.

ارور E4 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E4 در لباسشویی اسنوا به معنای نشتی آب می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل لوله تخلیه، نشتی لوله درام، اتصالات زیر لباسشویی، نشتی لوله ورودی آب، نشتی لوله تخلیه آب و… توسط تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا بررسی شوند.

ارور E5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E5 در لباسشویی اسنوا به معنای خرابی موتور می باشد. این احتمال وجود دارد که موتور به درستی نچرخد، همچنین ممکن است برد ترایاک موتور اتصال کوتاه شده باشد یا در حالت دیودی باشد، در نتیجه باید مواردی از قبیل خرابی موتور، اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور و… بررسی شوند و در صورت خرابی موتور باید موتور تعویض شود.

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E6 در لباسشویی اسنوا به معنای سوختگی موتور می باشد. همچنین ممکن است که سوکت موتور یا سیم کشی قفل شده باشند. یا ممکن است که اتصال کوتاه رخ داده باشد یا رله خراب شده باشد. در این صورت باید موتور بررسی شود و در صورت سوختگی باید تعویض شود. در صورت مشکلات سوکت و سیم کشی، باید سرویس کار ارور را رفع کند. در صورت خرابی رله، باید رله ی جدید جایگزین شود و در صورت اتصال کوتاه شدن مدار، باید مدار تعویض شود.

ارور E7 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E7 در لباسشویی اسنوا، به این معناست که موتور در جهت مناسب کار نمی کند، یا موتور درست کار نمی کند. ممکن است که موتور سوخته باشد یا مدار برد خراب باشد. در این صورت باید موتور بررسی شود و در صورت خراب بودن باید تعویض گردد. همچنین در صورت اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور باید برد توسط تکنسین تخخصی نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا تعویض گردد.

ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E8 در لباسشویی اسنوا، به معنای خرابی یا نقص در عملکرد موتور می باشد. همچنین زمانی که سیم کشی قطع شده باشد یا سوکت قطع باشد یا زمانی که برد خراب باشد، این ارور نمایش داده می شود. در این صورت اگر موتور خراب است، باید آن را تعویض کنید، اگر سیم کشی و سوکت مشکل دارند باید آن ها را تعویض کنید و در صورت خرابی برد نیز باید برد تعویض گردد.

ارور E9 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E9 در لباسشویی اسنوا به معنای خرابی هیدروستات می باشد. ممکن است که برد اتصال کوتاه شده باشد یا برد فرمان خراب شده باشد. در این صورت باید برد در صورت خرابی تعمیر یا تعویض گردد و در صورت خراب بودن هیدروستات باید مقدار اهم آن بررسی شود.

ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H2 در لباسشویی اسنوا، به معنای خرابی ترموستات در ماشین لباسشویی های قدیمی و خرابی ترمیستور در مدل های جدید تر می باشد. در این صورت باید ترموستات یا ترمیستور بررسی شود و در صورت خرابی تعویض شود. همچنین باید مقدار اهم سنسور ترمیستور اندازه گیری شود و در صورت لزوم این قطعه باید تعویض شود.

ارور H4 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H4 در لباسشویی اسنوا، این ارور به معنای بالا بودن دمای دستگاه و داغ شدن ماشین لباسشویی می باشد. در این صورت باید مقدار اهم ترمیستور و سطح آب بررسی شود، همچنین باید المنت و مدار برد نیز توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا بررسی شوند.

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H5 در لباسشویی اسنوا، به معنای بالا بودن دمای آب می باشد. معمولا زمانی که دمای آب بیش از 45 درجه باشد، این ارور نمایش داده می شود. در این صورت باید مقدار اهم ترمیستور بررسی شود و در صورت خرابی باید این قطعه تعویض شود.

ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H6 در لباسشویی اسنوا، به معنای وجود اشکال در هیتر و خرابی المنت و یا خرابی مدار برد می باشد. در این صورت باید مقدار مقاومت المنت بررسی شود و همچنین در صورت خرابی مدار برد، باید برد تعویض شود. همچنین لازم است که سیم کشی دستگاه از لحاظ قطعی بررسی شود.

ارور H8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H8 در لباسشویی اسنوا به معنای بالا بودن دمای المنت، خرابی برد، کم بودن سطح آب درون مخزن یا خرابی برد می باشد. در این صورت باید سطح آب داخل مخزن بررسی شود و باید خرابی المنت نیز بررسی شود. همچنین در صورت خرابی برد، باید این قطعه تعویض شود.

ارور IB ماشین لباسشویی اسنوا

ارور IB در لباسشویی اسنوا، به معنای خرابی برد می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل مشکلات ترانسور و برد باید توسط سرویسکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا بررسی شوند.

ارور LB ماشین لباسشویی اسنوا

ارور LB در لباسشویی اسنوا، به معنای عدم فرمان قفل درب می باشد. در این صورت احتمالا درب دستگاه باز است یا ممکن است که قفل درب خراب باشد و یا ممکن است فیش های قفل درب خراب باشد. علاوه بر این موارد ممکن است برد دستگاه خراب باشد.

ارور OE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور OE در لباسشویی اسنوا، به معنای تخلیه نشدن آب بعد از چند دقیقه می باشد. این ارور معمولا به علت تا خوردن شلنگ تخلیه یا کثیف بودن و مسدود بودن شلنگ تخلیه ظاهر می شود. علاوه بر این ممکن است که پمپ تخلیه نیز معیوب باشد.

ارور PFE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور PFE در لباسشویی اسنوا، به معنای تخلیه نشدن آب می باشد. معمولا اگر مدار برد خراب باشد یا پمپ تخلیه خراب باشد این ارور نمایش داده می شود. در این صورت باید سیم کشی، برد و پمپ تخلیه بررسی شوند. در صورت خرابی برد، باید برد توسط یک متخصص از نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا تعویض شود.

ارور IE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور IE در لباسشویی اسنوا، به معنای مشکل در ورودی آب به دستگاه می باشد. در این صورت از قبیل بسته بودن شیر، مسدود بودن فیلتر، خرابی شیر برقی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی هیدروستات، خرابی برد و… بررسی شوند. اگر شیر آب بسته بود باید آن را باز کنید، اگر فیلتر مسدود بود باید انسداد را رفع کنید. اگر شیر برقی معیوب بود، بیاد شیر برقی را تعویض کنید. همچنین در صورت خراب بودن پمپ تخلیه، هیدروستات و برد باید این قطعات تعویض شوند.

ارور UE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور UE در لباسشویی اسنوا، به معنای توازن نبودن وزن لباس ها در درام می باشد. زمانی که لباس ها در یک سمت درام در هم پیچیده شده باشند و یا پایه ی لباسشویی تنظیم نباشد، این ارور نمایش داده می شود. در نتیجه باید لباس ها را مرتب تر داخل درام قرار دهید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا پشتیبان در تهران

جهت تماس با تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا پشتیبان در تهران، می توانید، با شماره تلفن 47278 021 تماس حاصل بفرمایید. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد. شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا بهره مند شوید و یا می توانید آدرس خود را ثبت کنید تا تکنسین در کوتاهترین زمان ممکن جهت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل شما در تهران حاضر شود.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

همانطور که پیش تر اشاره شد، یکی از ویژگی های مهم برند اسنوا، ارائه ی خدمات پس از فروش بسیار با کیفیت می باشد. در صورتی که دستگاه شما دارای برگه ی گارانتی باشد و مدت زمان گارانتی نیز اعتبار داشته باشد، شما می توانید به صورت رایگان از خدمات پس از فروش اسنوا استفاده کنید. اما اگر بنا به هر دلیلی برگه ی گارانتی گم شده و یا مدت زمان اعتبار گارانتی تمام شده است، نگران نباشید، شما باز هم می توانید از خدمات پس از فروش اسنوا پشتیبان استفاده کنید، با این تفاوت که برای دریافت خدمات پس از فروش باید هزینه پرداخت کنید.

خدمات پس از فروش لباسشویی اسنوا شامل چه مواردی می باشد ؟

 • نصب لباسشویی
 • ارائه ی خدمات عیب یابی و تشخیص خرابی
 • ارائه ی خدمات در محل
 • ارائه خدمات با هزینه ی کمتر نسبت به رقبا در بازار آزاد بعد از اتمام مدت زمان گارانتی
 • خدمات تعمیر و تعویض پمپ تخلیه، تایمر، برد الکترونیکیو سایر قطعات لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیرات در نمایندگی لباسشویی اسنوا پشتیبان

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا پشتیبان، متناسب با ایراد به وجود آمده و نوع خرابی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، هزینه ی تعمیرات لباسشویی در نمایندگی تعمیرات اسنوا پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. در صورت تمایل شما عزیزان می توانید جهت دریافت حدودی هزینه ی تعمیرات با شماره تلفن 02147278 تماس بگیرید تا کارشناسان ما حدود هزینه را به شما اعلام کنند. همچنین می توانید به صورت تلفنی مشاوره ی رایگان نیز از کارشناسان ما دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش