علت گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا

علت گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا

علت گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی بیش از یک زمان تعیین شده به شست وشو ادامه دهد و چرخه شست و وشوی آن طولانی شود در اغلب موارد حل آن آسان است و در مواردی ممکن است دچار خرابی یا مشکلات فنی باشد. در این مقاله به علت گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا پرداخته می شود. برای کسب اطلاعات همراه ما باشید.

دلایل گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا

هر مشکلی که برای لباسشویی پیش می آید بی دلیل نیست. بعضی از دلایل براحتی قابل حل می باشند و بعضی از آنها به تعمیر جدی تر نیاز دارند. در صورتی که فردی دست به آچار نیستید تا اطلاعات دقیق درباره علت خرابی ماشین لباسشویی کسب نکردید دست به کار نشوید چون ممکن است وضعیت را بدتر کنید. برای مشاوره هر نوع خرابی ماشین لباسشویی می توانید با مجموعه ما یعنی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تهران تماس بگیرید. ما راهنمایی های لازم را می کنیم و در صورتی که موفق به تعمیر و حل مشکل نشدید تکنسین در محل حاضر شده و با ضمانت مشکل را برطرف می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در قسمت تماس با ما بیان شده با ما در ارتباط باشید. در ادامه اهم دلایل گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا  بیان می شود، همراه ما باشید:

1- مشکلات مربوط به تامین اب

اگر فشار اب وارد شده به ماشین لباسشویی کافی نباشد، تامین آب مورد نیاز ان بیشتر طول می کشد. در این مورد، زمان شستشو نیز افزایش می یابد. ممکن است اب به دلایل زیر به خوبی به مخزن جریان نداشته باشد:

 • انسداد فیلتر ورودی: آبی که وارد لباسشویی می شود فیلتر می شود. بنابراین به صورت دوره ای باید فیلتر ورودی آب از اشیا خارجی و ذرات کوچک فیلتر شود.
 • نقص عملکرد دریچه ورودی: گاهی اوقات دریچه وروردی شیکته می شود و به طور کامل باز نمی شود و ورود آب به مخزن را دشوار می کند. در این مواقع می توانید براحتی دریچه ورودی را جایگزین کنید.
 • شلنگ پر شده است: در صورتی که شلنگ پر شده یا نیشگون گرفته شده نشان دهنده این است که به اشتباه متصل، مسدود شده یا اسیب دیده باشد. برای این منظور در صورت لزوم شلنگ پر شده را بررسی کنید.
 • فشار اب در خانه شما ممکن است تضعیف شود: فشار را با روشن کردن شیر اب بررسی کنید و در صورتی که فشار آب ضعیف است یا قطع شده است بهتر است ماشین لباسشویی را خاموش کنید.

2- مشکلات مربوط به زهکشی اب

در صورتی که ماشین لباسشویی اسنوا مشکلات مربوط به زهکشی داشته باشد ممکن است علت گیر کردن و جلونرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا باشد. دلایل این امر کاملا واضح است:

در فیلتر ماشین لباسشویی لوازم کوچک و مو و کرک لباس و اشیا خارجی جمع می شود. شما می توانید مشکلات مربوط به زهکشی آب را بررسی کنید و برای پاکسازی آن اقدام کنید. علاوه بر فیلتر گاهی اوقات شلنگ تخلیه مسدود می شود و یا ممکن است پیچ خورده باشد. لذا لازم است که آن را بررسی کنید و مشکل را حل کنید.

3- گردش اب ثابت

در صورتی که گردش آب در ماشین لباسشویی ثابت باشد ممکن است وضعیت جدی تر شود. در این مواقع لباسشویی لباس را نمی چرخاند و یا به طور مداوم آب را تخلیه می کند. گردش ثابت آب شامل موارد زیر می شود:

 • اتصال نامناسب شلنگ: برای اینکه ماشین لباسشویی به درستی کار کند، طول شلنگ باید هنگام اتصال به فاضلاب به ارتفاع حدود 0.5 متر افزایش یابد و این امر منجر به گردش بی پایان خواهد شد.
 • پرسوستات – سنسور سطح اب – خراب شده است.

4- خرابی سنسور سطح آب

سنسور سیگنال هایی را به ماژول کنترل می فرستد که با حقیقت مطابقت ندارد و تناقضات ناشی از ان مانع از عملکرد صحیح ماشین لباسشویی می شود. برنامه باید به زور قطع شود و پرسوستات جایگزین شود. در این مواقع شیر ورودی خارج از نظم است و به طور مداوم باز است، به همین دلیل اب به طور مداوم به ماشین لباسشویی ریخته می شود. هر چه زودتر این فرایند را متوقف کنید، اب کمتری هدر می دهید و بهتر است دستکاری های بیشتری انجام ندهید و انجام این کار را به تعمیرکار لباسشویی اسنوا بسپارید.

5-  اب گرم کافی یا بدون اب

اگر درجه حرارت به اندازه کافی برای شستشو بالا نباشد، چرخه ممکن است به هیچ وجه کامل نشود. بررسی این موضوع بسیار اسان است. شیشه دریچه ماشین لباسشویی را لمس کنید و دمای اب داخل ان را ارزیابی کنید. با این حال، این روش را نمی توان تضمین کرد – درجه حرارت خود ممکن است درست باشد، اما داده های مربوط به ان درست نیست. بیایید نگاهی به دلایل احتمالی این موضوع داشته باشیم:

عنصر گرمایش در داخل دستگاه کل سطح که قرار است با آب پوشش داده شود راگرم می کند و این روند را کند می کند.یک عنصر گرمایش سوخته باید جایگزین شود و بدون ان، ماشین لباسشویی قادر به کار نخواهد بود.

  خرابی ترموستات به دستگاه اجازه نمی دهد تا اطلاعات صحیح در مورد گرمایش اب را دریافت کند. این مشکل می تواند منجر به تعدادی از خرابی های جدی تر شود اگر ماشین لباسشویی شروع به گرم شدن اب کند. بلافاصله با تعمیرکار تماس بگیرید. ماژول کنترل خارج از نظم است و نمی تواند به درستی داده های ناشی از ترموستات را ارزیابی کند. در عین حال، ماشین لباسشویی گاهی اوقات می تواند شستشو را برای مدتی متوقف کند و سپس دوباره ان را شروع کند.

6-  مخزن سنگین و یا دارای توزیع نامناسب لباس است.

گزینه دیگری وجود دارد که هیچ ارتباطی با اب ندارد. اگر مخزن لباس دارای توزیع نامناسب باشد و یا وزن انها بیش از حد باشد چرخش دشوار خواهد بود و فرآیند شست و شو تکمیل نخواهد شد. سعی کنید به صورت دستی چرخه شستشو را قطع کنید، اب را تخلیه کنید و سپس لباس ها را دوباره توزیع کنید یا حجم لباس ها را به دو دسته تقسیم کنید.

7- ماشین لباسشویی نشتی دارد

یک علت گیر کردن و جلونرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا نشت آب است. در این مواقع تخلیه به طور کامل انجام نمی شود . در صورت نشتی ماشین لباسشویی را از برق بکشید و به دنبال تعمیر آن باشید. نشتی ماشین لباسشویی اسنوا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد  و برای تعمیر آن می توانید از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

8-  قطعی برق

یکی از دلایل طولانی شدن تایم ماشین ظرفشویی اسنوا قطع شدن برق است. در صورتی که در هنگام شست و شو برق دستگاه قطع شود ممکن است ماژول کنترل به خوبی کار نکند. در این مواقع، ماشین لباسشویی را برای چند دقیقه از برق بکشید و آن را دوباره راه اندازی کنید.

9- نصب نادرست ماشین لباسشویی اسنوا

در صورتی که ماشین لباسشویی تراز نباشد و به درستی نصب نشده باشد ممکن است منجر به طولانی شدن فرآیند شست و شو شود . دقت داشته باشید که ماشین لباسشویی نسب به شیب حساس بوده و در صورتی که شیب رعایت نشود منجر به مشکلات مربوط به تخلیه می شود.

نکات مورد توجه در گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا

لازم است از لباسشویی مطابق با استانداردهای سازنده نگهداری کنید و به نکاتی از قبیل برق دستگاه و ساختمان و همچنین تراز بودن دستگاه دقت داشته باشید و در صورتی که مشکوک به خرابی آن هستید با تعمیرکار تماس بگیرید. برای این منظور بهتر است به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا مراجعه کنید. زیرا آنها تعهد و تخصص بالاتری نسبت به ماشین لباسشویی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در قسمت تماس با ما در این سایت اشاره شده است با مجموعه ما در ارتباط باشید.

مرکز تعمیرات لباسشویی اسنوا در تهران

مرکز تعمیرات لباسشویی اسنوا در تهران

در نمایندگی اسنوا پشتیبان در تهران شرایط زیر در نظر گرفته می شود:

 • درخواست خود را در از طریق سایت، شبکه اجتماعی و تماس با ما ثبت کنید.
 • مشکل خود که گیر کردن و جلو نرفتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا است را با ما در میان بگذارید.
 • مشاور ما اطلاعات را بررسی کرده و در اختیار تکنسین قرار می دهد.
 • تکنسین با شما تماس گرفته و زنان مناسب حضور متخصص در خانه را با شما هماهنگ می کند.
 • مهندس فهرستی از لوازم مصرفی و تجهیزات لازم را به همراه خود در محل می برد.
 • پس از بررسی علت خرابی ، هزینه و بازه تعمیر اعلام می شود.
 • در پایان کار برای شما کارنتی و رسید انجام خدمت صادر می شود.

جمع بندی

در این مقاله به علت گیرکردن و جلو نرفتتن تایم در ماشین لباسشویی اسنوا پرداخته شد. در صورتی که در هر مرحله از تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا دچار مشکل شدید و نتوانستید این مشکل را حل کنید با شماره هایی که در قسمت تماس با ما در سایت اشاره شده است با مجموعه ما در تماس باشید. ما در اسرع وقت این مساله را بررسی و حل می کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش