علت ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا

علت ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا

ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا شما دچار خطای ‌le شده و شما نمی دونید چکار باید کنید؟ ما در اینجا هستیم تا راهنمایی کامل در رابطه با این خطا را خدمت شما ارائه دهیم. در صورتی که این مشکل را نتونستید برطرف کنید اگر در هر نقطه ای از تهران باشید پشتیبانی اسنوا به کمک شما می آید و ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا را حل می کند. فقط کافی است با شماره ما و یا راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما همین سایت بیان شده است تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان ممکن برای این رفع خطای le در ماشین لباسشویی اسنوا چاره اندیشی می کنیم.

خطای LE در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی شما اسنوا است و زمانی که آن را روشن می کنید و دکمه استارت آن را می زنید کد خطای le‌ روی نمایشگر لباسشویی نشان داده می شود، لباسشویی دارد اعلام می کند در فرآیند شست و شوی لباس مشکلی وجود دارد که ممکن است از عوامل مختلفی نشات بگیرد. بیایید با هم هر یک از این دلایل را واکاوی کنیم تا ببینیم مشکل اصلی از کجاست.

علت خطا و ارور LE در ماشین لباسشویی اسنوا

علت خطا و ارور LE در ماشین لباسشویی اسنوا

خطا LE نشان می دهد که در ماشین لباسشویی اسنوا درب به خوبی بسته نمی شود. دلایل این خطا به صورت زیر است:

  • میکروسوئیچ عمل نمی کند

میکروسوئیچ یکی از قطعات مهم در درب ماشین لباسشویی محسوب می شود. زمانی که این قطعه به خوبی عمل نکند درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود. این قطعه قفل ایمنی درب ماشین ماشین لباسشویی است و ممکن است خراب شود. از دلایل خرابی میکروسوئیچ می توان به خرابی زبانه درب ماشین لباسشویی اسنوا، خرابی برد دستگاه و اشکال در سیمکشی و اتصالات، فرسودگی و خرابی میکروسوئیچ و عدم چرخش مخزن ماشین لباسشویی اسنوا باشد. در صورتی که که این مشکلات وجود داشته باشد و درب به خوبی بسته نشود  ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا مشاهده می شود.

  • خرابی زبانه و دستگیره درب ماشین لباسشویی اسنوا

همانطور که در علت های خرابی میکروسوئیچ بیان شد خرابی زبانه و دستگیره درب ماشین لباسشویی اسنوا نیز ممکن ایجاد خطای Le ‌ است. گاهی حجم لباس زیادی وارد لباسشویی می شود و یا گاهی لباس های بسیار سنگین وزن وارد لباسشویی می کنیم . ماشین تحمل این حجم از لباس را ندارد و درب به خوبی بسته نمی شود و ارور Le‌در ماشین لباسشویی اسنوا مشاهده می شود. همچنین فرسودگی زبانه و احتمال شکستگی آن هم سبب می شود که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشود و این خطا مشاهده شود.

  • اشکال در برد و سیم کشی دستگاه

یکی از دلایل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی اسنوا از خرابی برد دستگاه و از سیم کشی دستگاه است. البته تشخیص خرابی برد توسط تکنسین باید انجام شود. زیرا تکنسین در ابتدا همه موارد را بررسی می کند و بعد به سراغ برد دستگاه می رود. خرابی برد هر چند به ندرت اتفاق می افتد اما احتمال خرابی آن است و در صورتی که دچار مشکل شده باشد ممکن است درب ماشین لباسشویی بسته نشود و خطای le‌ در لباسشویی اسنوا مشاهده شود. بنابراین برای رفع مشکل باید عیب یابی تخصصی انجام شود تا خطا برطرف شود.

تعمیر خطای le در ماشین لباسشویی اسنوا

ما در بخش قبل با علت ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا آشنا شدیم. همانطور که اشاره شد عموما این خطا به دلیل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی است. همه ما این خطا را تجربه کرده ایم. برای مثال ماشین را پر از لباس کردیم و درب را بستیم و با زدن دکمه پاور لباسشویی کار نکرد. در این مواقع درب را باز و لباس ها را فشار می دهیم و یا از حجم آن کم کرده و سپس درب را بستیم  و این خطا برطرف شد.

گاهی مشکل از میکروسوئیچ است که آن را هم بهتر است از تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا کمک بگیرید. برای رفع خطای le در ماشین لباسشویی اسنوا در تهران با پشتیبان اسنوا تماس بگیرید. این مجموعه نمایندگی رسمی اسنوا در تهران است که در تمام مناطق تهران سرویس می دهد. شما می توایند با این مجموعه تماس بگیرید و یا در شبکه های اجتماع پیغام خود را بگذارید.

هزینه تعمیر ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیر ارور le در ماشین لباسشویی اسنوا

همانطور که بیان شد ارور le‌ می تواند علت های مختلف داشته باشد و با توجه به  اینکه مشکل از کجاست هزینه تعمیر آن نیز متفاوت است. به طور کلی اگر اشکال از برد دستگاه باشد هزینه تعمیر آن با توجه به نوع خرابی ممکن است مقداری بالا است. اما اشکال در سایر قطعات  هزینه بسیار کمتری دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. ما قطعات اورجینال این دستگاه را در اختیار شما قرار می دهیم. زیرا ما نمایندگی اسنوا پشتیبان در تهران هستیم و تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران را به انجام می رسانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

تعمیرارور LE لباسشویی اسنوا در شمال تهران

تعمیر خطا le لباسشویی اسنوا در شمال تهران شامل مناطق ظفر، اوین، الهیه، جردن، درکه، دربند، اقدسیه، زعفرانیه، آجودانیه، حسین آباد، لویزان، ازگل، جماران، تجریش، نیاوران، قلهک و دروس و فرشته ومیرداماد می باشد. آدرس نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در شمال تهران شامل تجریش، خیابان فناخسرو، خیابان اسدالهی و باغ شاطر به شماره تماس: ۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶ می باشد.

تعمیر خطا LE لباسشویی در غرب  تهران

تعمیر ارور le‌ لباسشویی در غرب تهران شامل مناطق شهرک غرب، سعادت آباد، تهران ویلا، پونک، صادقیه، شهرک اکباتان، گلستان، محله شهران، وردآورد و تهران سر است. تعمیر خطا LE در مرکز تهران شامل مناطق توحید، فردوسی، جهاد، ولیعصر، انقلاب، نواب صفوی، رودکی، حسن آباد، راه آهن، دانشگاه امام علی، منیریه و میدان حر می باشد. آدرس نمایندگی اسنوا خیابان ستارخان، خیابان کاشانی پور است.تلفن تماس: ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ می باشد.

تعمیر خطا LE لباسشویی در شرق و جنوب تهران

تعمیر خطا LE لباسشویی در شرق و جنوب تهران در مناطقی مانند نارمک، تهران پارس، حکیمیه، شمیران نو، سراج، دماوند، پیروزی، هفت حوض، قاسم آیاد، شمس آباد، سرخه حصار، هروی، عشرت آباد، خواجه نظام، آهنگ شرقی، آهنگ غربی، شقایق و آشتیانی می باشد. آدرس مجموعه شامل خیابان ری، سه راه امین حضور و کوچه میر مطهری است. شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شرق وجنوب تهران تلفن تماس ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش