علت ارور چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا

علت ارور چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا

ارور چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا

ارور چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای این دستگاه اتفاق بیافتد. اگر با این مشکل روبه رو شدید نگران نباشید. در این مقاله که توسط نمایندگی اسنوا پشتیبان تهیه شده است به طور کامل به این ارور می پردازیم. اگر به هر دلیلی قادر به حل این مشکل نبودید می توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا با ما در تهران ارتباط برقرار کنید. شما در هر منطقه ای از تهران باشید تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس بگیرید.

علت ارور چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

زمانی که بعد  از روشن شدن ماشین لباسشویی اسنوا، هر چند ثانیه شاهد این بودید که لباسشویی شروع به چشمک زدن می کند این به دلیل خطای چشمک زن ماشین لباسشویی است. این خطا عموما به دلیل مشکلات فنی در ماشین شسشوی لباس است و می توانید مشکلات برق رسانی در دستگاه را اطلاع رسانی کند. در واقع این ارور خرابی در سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی  را نشان می دهد. هر چند ممکن است دلایل دیگری سبب این خطا شود.

دلیل چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا و نحوه تعمیر آن

برای حل کردن هر ارور در ماشین لباسشویی سعی کنید اطلاعات کاملی کسب کنید و یا اگر خود را برای حل مشکل مناسب نمی دانید آن را به تکنسین متخصص بسپارید. زیرا ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به دستگاه بزنید. در بخش گفتیم که دلیل چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا به دلیل مشکل در سیستم برق رسانی است اما کلا به این موضوع ختم نمی شود.

در صورتی که ماشین لباسشویی را روشن کردید و شاهد چشمک زدن آن بودید تعداد چشمک ها را بشمارید و با استفاده از روش زیر علت را جستجو کنید.

مشکل در پمپ تخلیه دستگاه

گاهی ممکن است پمپ تخلیه مشکل پیدا کند و ماشین براحتی آب را خارج نکند و چراغ مشکل را اطلاع رسانی کند. در این مواقع چراغ چشمک زن هر چهار ثانیه دو بار(2 بار) چشمک می زند برای حل این مشکل پمپ تخلیه اقدام به بررسی پمپ تخلیه، لوله تخلیه و اتصالات مربوط به آن نمایید.

خرابی سنسور حرارتی یا ترمیستور دستگاه

گاهی این مساله به دلیل خرابی سنسور حرارتی یا ترمیستور دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا است. این سنسور که وظیفه کنترل دمای آب بر اساس نوع برنامه شستشو را دارد ممکن است دچار مشکل شود و چراغ چشمک زن روشن شود. در صورت وجود این مشکل چراغ چشمک زن هر چهار ثانیه سه بار(3 بار) چشمک می زند.

خرابی المنت ماشین لباسشویی اسنوا

خرابی المنت ماشین لباسشویی اسنوا یکی دیگر از دلایل روشن شدن چراغ چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا است. برای حل این مشکل می توان آن را تعویض یا تعمیر کنید. در صورت وجود این مشکل چراغ چشمک زن هر چهار ثانیه چهار بار(4بار) چشمک می زند

نقص در آبگیری ماشین لباسشویی اسنوا

در صورتی که ماشین لباسشویی نتواند به درستی آبگیری کند چراغ چشمک زن روشن می شود. اگر این مشکل برای ماشین لباسشویی پیش بیاید چراغ چشمک زن هر چهار ثانیه  پنج بار(5 بار) چشمک می زند.

خرابی برد دستگاه

خراب برد دستگاه که تعمیر آن به دقت باید انجام شود و در صورتی که تعمیر نشود تعویض آن بسیار هزینه بر است. حتما زمانی که با این خطا یعنی هر چهار ثانیه شش مرتبه(6 بار) چراغ چشمک زن روشن و خاموش می شود ماشین را خاموش کنید و به تکنسین بسپارید.

خرابی در موتور

خرابی در موتور نیز با چراغ چشمک زن نشان داده می شود. در این مواقع هر چهار ثانیه چراغ چشمک زن هفت مرتبه (7بار) خاموش و روشن می شود. در این مواقع به هیچ عنوان دست به ماشین لباسشویی نزنید. چون در صورتی که فنی کار نباشید و اطلاعات کاملی از دستگاه نداشته باشید خطر سوختن موتور و حتی آتش سوزی ممکن است داشته باشد. شما اگر در تهران هستید تعمیر این دستگاه را به نمایندگی تعمیر اسنوا در تهران می توانید بسپارید.

خرابی در بخش هیدرواستات

خرابی در بخش هیدرواستات اغلب با هشت مرتبه(8 بار) چشمک زدن همراه است. اگر در تهران هستید این را به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران بسپارید. ما موظف به ارائه خدمات در کل تهران هستیم. فقط کافی است از بخش تماس با ما با شماره ی منطقه مورد نظر تماس بگیرید و مشکل را با ما در میان بگذارید. ما ابتدا راه حل ها را ارائه می کنیم اگر مشکل حل نشد تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا سریعا در محل حاضر و مشکل را رفع می کند.

نادیده گرفتن ارور چشمک زن در ماشین لباسشویی اسنوا چه پیامدی دارد؟

بعضی از افراد ممکن است این خطا را نادیده بگیرند و سعی در ادامه شستشو توسط ماشین لباسشویی داشته باشند. اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما بعد از روشن شدن هر چند ثانیه چشمک میزند  و این خطا را نادیده بگیرید ممکن است مشکل به سوختن برد و موتور ماشین لباسشویی بیانجامد. پس حتما این مشکل را علت یابی و به سرعت حل کنید و از ماشین لباسشویی تا رفع کامل مشکل استفاده نکنید. اگر خودتان فنی کار هستید قطعا با توجه به دلایلی که در بالا گفته شد اقدام به عیب یابی و حل مشکل خواهید کرد. اما اگر نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید این کار را متخصصان پشتیبان اسنوا در تهران بسپارید.

هزینه چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا

در بخش های قبل با انواع دلایل خطای چشمک زن در ماشین لباسشویی اسنوا آشنا شدیم. همانطور که مشاهده شد ماشین لباسشویی اسنوا به دلایل مختلف چراغ های چشمک زن آن روشن می شوند. رفع چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا در بعضی به موارد به سادگی و توسط خودتان بدون پرداخت هزینه ای قابل حل است. اما در بعضی موارد حتما باید توسط تعمیرکار انجام شود. به طور کلی به دلیل قیمت بالای ماشین لباسشویی بهتر است این کار را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید. زیرا اگر مرتکب خطایی شوید و وضعیت ماشین را بدتر کنید ممکن است سبب آسیب رساندن به برد و موتور دستگاه شوید و هزینه بالاتری پرداخت کنید. ما نمایندگی معتبر اسنوا در تهران هستیم و انواع خدمات تعمیر لوازم خانگی اسنوا را به انجام می رسانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس بگیرید. در ادامه آدرس دقیق و شماره تماس ما و نمایندگی ما در سراسر تهران را ملاحظه بفرمایید.

تعمیر ارور چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا در شمال تهران

برای رفع خطای ارور چشمک زن لباسشویی اسنوا در شمال تهران با شماره ۲۲۷۱۸۵۳۵ – ۲۲۷۱۷۷۹۶ تماس بگیرید و یا به آدرس تجریش، خ فناخسرو، خ اسدالهی، باغ شاطر مراجعه فرمایید. ما انواع خدمات تعمیر لباسشویی و انواع لوازم خانگی برند اسنوا را به قیمت مناسب و با بهترین کیفیت به انجام می رسانیم.

تعمیر ارور چشمک زن ماشین لباسشویی در غرب تهران

برای رفع خطای ارور چشمک زن لباسشویی اسنوا در غرب تهران با شماره ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ ارتباط برقرار کنید و یا به آدرس ستارخان خیابان کاشانی پور مراجعه فرمایید. پشتیبانی اسنوا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انواع خدمات تعمیر لباسشویی را در مناطق پونک، شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده، اوین انجام می دهد.

تعمیر ارور چشمک زن ماشین لباسشویی در شرق و جنوب تهران

برای رفع خطای ارور چشمک زن لباسشویی اسنوا در غرب تهران با شماره : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ ارتباط برقرار کنید و یا به آدرس خیابان ری، سه راه امین حضور ، کوچه میر مطهری مراجعه فرمایید. پشتیبانی اسنوا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انواع خدمات تعمیر لباسشویی را در مناطق نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران به انجام می رساند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش