خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

گاهی اوقات ممکن است مشاهده کنید که پمپ لباسشویی اسنوا تخلیه آب را انجام نمی دهد. در این مواقع ممکن است نگران شوید که آب چگونه خارج شود و چه باید کنید؟ در پاسخ به این سوال خوشبختانه باید به شما بگویم که اصلا جای نگرانی نیست چون اغلب خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا به راحتی حل می شود و اگر نیاز به تعویض داشته باشد این کار بهتر است توسط نمایندگی اسنوا انجام شود. پشتیبان اسنوا در تهران انواع خدمات این برند را در کل تهران ارائه می دهد. اگر در تهران هستید و با این مشکل روبه رو شدید فقط کافی است با ما تماس بگیرید. ما به عنوان نمایندگی اسنوا پشتیبان در تهران به شما مشاوره رایگان می دهیم اگر مشکل شما برطرف نشد در سریع ترین زمان ممکن تکنسین ما خود را به شما می رساند. شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا 47278-021 است.

علائم خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

اگر هنگام کار با ماشین لباسشویی متوجه مشکلی در تخلیه شدید، باید دلیل آن را پیدا کنید. در این حالت، پمپ از کار افتاده است و یا سیستم زهکشی با کثیفی مسدود می شود.

اگر پمپ از کار افتاده باشد عملیات تخلیه آب انجام نمی شود و پمپ روشن نمی شود و صدای زمزمه تخلیه شنیده نمی شود. اگر آب به آرامی تخلیه می شود احتمالا شلنگ تخلیه مسدود شده است.

علاوه بر این، ماشین لباسشویی ممکن است در طول فرآیند تخلیه خاموش شود. اغلب اوقات پیش می آید که موتور پمپ کار می کند و آب جریان نمی یابد. ‌همچنین در  لباسشویی های قدیمی از طریق تعداد چراغ چشمک زن و در لباسشویی های مدرن از روی خطای OE‌ می توان اشکال در پمپ تخلیه را تشخیص داد.

 علائم ذکر شده می توانند به صورت جداگانه یا چندین بار در یک زمان ظاهر شوند. بسیاری از آنها نشان دهنده نقص عملکرد پمپ هستند. اگر مشکل از شلنگ تخلیه نبود بهتر است تعمیر و کشف مشکل را به تعمیرکار لباسشویی اسنوا در تهران بسپارید. این مجموعه نمایندگی برند اسنوا در تهران و دارای شعبات مختلف در مناطق تهران است. در صورت بروز مشمل در تخلیه آب با این مرکز تماس حاصل فرمایید.

چگونه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا را جدا کنیم؟

جداکردن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا بسیار ساده است، به خصوص اگر بدانید که چه نوع پمپی است. در مدل های مدرن پمپ تخلیه با مدل های قدیمی متفاوت است. دستگاه پمپ شامل یک موتور، یک پروانه و یک لوله پلاستیکی است.

جداسازی قطعات با جدا شدن واحد شستشو از شبکه آغاز می شود. سپس باید آب را از مخزن تخلیه کنید. این مهم است اگر پمپ در هنگام شستشو مستقیما خراب شود. هر چند جدا کردن پمپ توسط خودتان دشوار نیست، فقط باید توصیه های زیر را خاصی را دنبال کنید. اما اگر در توان خود نمیبیند  و در تهران هستید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تهران تماس حاصل فرمایید.

 • ابتدا شلنگ خروجی مایع جدا می شود.
 • سپس باید درب دریچه فنی را باز کنید و فیلتر را بردارید.
 • پس از این کار، واحد شستشو را در سمت چپ قرار دهید تا دسترسی به قسمت پایین راحت شود.
 • در مرحله بعد، پد محافظ در پایین دستگاه را بردارید. بهتر است این کار با یک چاقوی تیز انجام شود. روکش به چفت های بالایی و پایینی متصل است که باید با چاقو جدا شوند. برداشتن پوشش باید با دقت انجام شود تا سوراخ های نصب آسیب نبینند.
 • پیچ هایی را که می بینید باید باز شوند.
 • اکنون می توانید پمپ را از سیم های برق جدا کنید. پمپ با پیچ یا یک چرخش خفیف در خلاف جهت عقربه های ساعت از ولوت خارج می شود.
 • قبل از برداشتن پمپ از جای خود، مهم است که عکس بگیرید تا در هنگام نصب اشتباهی رخ ندهد

علل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

علل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

به طور کلی علل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا یا مکانیکی است و یا الکتریکی

 • خرابی مکانیکی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

خرابی مکانیکی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا شامل موارد زیر است:

 • گیر کردن جسم خارجی در پمپ
 • آسیب مستقیم به یکی از اجزای پمپ مانند پردانه
 • مشکل در واشر پمپ
 • مسدودی شلنگ تخلیه پمپ
 • گرفتگی فیلتر و انباشت زباله در آن
 • خرابی الکتریکی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

خرابی الکتریکی پمپ تخلیه اسنوا شامل موارد زیر است:

 • عدم اتصال کنتاکت ها
 • عدم اتصال سنسورهای پمپ
 • خرابی الکتریکی پمپ

البته تشخیص خرابی الکتریکی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی  اسنوا با مولتی متر و اهم انجام می شود و بهتر است این کار را به تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا بسپارید.

تعمیر خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

برای تعمیر خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا باید در درجه اول تشخیص دهیم که آیا مشکل الکتریکی است و یا مشکل مکانیکی؟ همچنین می توانید خودتان پمپ را در بیاورید و به تعمیرکار بسپارید و یا اینکه اگر در تهران هستید به نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران تماس بگیرید.

در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا، باید مواردی از اجزای پمپ تخلیه از قبیل: پروانه، محور، سنسور پمپ، مهر و موم لاستیکی و قرقره  را بررسی و تعویض کنید و یا اینکه پمپ تخلیه جدید بخرید و نصب کنید. برای خرید این پمپ تخلیه اصل اسنوا را به ما بسپارید. ما علاوه بر خدمات تعمیر خدمات تعویض قطعات را به قیمت مناسب انجام می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی اسنوا در تهران تماس بگیرید.

توصیه هایی برای جلوگیری از خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

تعدادی از توصیه های کارشناسان وجود دارد که به دنبال آن می توانید از خرابی پمپ جلوگیری کرده و عمر واحد شستشو را افزایش دهید.:

 • چک کردن جیب لباس ها قبل از شستشو

مهم ترین نکته این است که قبل از شستن، جیب لباس هایتان را چک کنید. از این گذشته، اجسام مختلف خارجی، به خصوص فلز، می توانند آسیب قابل توجهی به دستگاه وارد کنند.

 • استفاده درست از ماشین لباسشویی اسنوا

پمپ شستشو اقلامی که مقدار زیادی کثیفی به آنها چسبیده است را تحمل نمی کند. ضربه مکانیکی می تواند آسیب قابل توجهی به پمپ وارد کند. بنابراین سعی کنید تا حد امکان لباس های خیلی کثیف را وارد لباسشویی نکنید.

 • بر روی ورودی آب فیلتر تصفیه نصب کنید

برای جلوگیری از خرابی، کارشناسان توصیه می کنند از قبل یک فیلتر تصفیه بر روی ورودی آب نصب کنید. اقدام صحیح این است که قبل از هر شستشو  لباس ها را تکان دهید و به دقت بررسی کنید. در مواردی که لباس به میزان قابل توجهی کثیف شده است، بهتر است آن را از قبل خیس کنید.

 • لباس های دارای سگک و پرچ را پشت و رو کنید

اگر لباس‌ها سگک یا پرچ دارند، چنین وسایلی باید از داخل چرخانده شوند.

استفاده از کیسه های مخصوص لباسشویی را فراموش نکنید.

   لباس های بسیار کوچک از قبیل لباس زیر، جوراب و از این قبیل می تواند باعث خرابی های متعدد شود.  برای این منظور می توانید این ها را در یک کیسه توری قرار دهید و در آن را محکم ببندین تا محتویات از آن خارج نشود.

هزینه تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا با توجه به اینکه مشکل لباسشویی مکانیکی یا الکتریکی و یا اینکه به تعویض کامل نیاز دارد متفاوت است. بنابراین عدد و رقم مشخصی نمی شود اعلام کرد. علاوه بر آن تعویض قطعات عموما تحت تاثیر تورم و قیمت ارز و موجودی آنها است. لذا برای برآورد قیمت تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی از نمایندگی اسنوا بهتر است از طریق همین صفحه از قسمت تماس با ما با پشتیبان اسنوا تماس بگیرید و خرابی پمپ اسنوا را حل کنید.

تعمیر خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا در شمال تهران

برای تعمیر خرابی پمپ تخلیه لباسشویی اسنوا در شمال تهران با شماره ۲۲۷۱۸۵۳۵ – ۲۲۷۱۷۷۹۶ تماس بگیرید و یا به آدرس تجریش، خ فناخسرو، خ اسدالهی، باغ شاطر مراجعه فرمایید. ما انواع خدمات تعمیر لباسشویی و انواع لوازم خانگی برند اسنوا را به قیمت مناسب و با بهترین کیفیت به انجام می رسانیم.

تعمیرات پمپ تخلیه ماشین لباسشویی در غرب تهران

برای تعمیر پمپ تخلیه در غرب تهران با شماره ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ ارتباط برقرار کنید و یا به آدرس ستارخان خیابان کاشانی پور مراجعه فرمایید. پشتیبانی اسنوا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انواع خدمات تعمیر لباسشویی را در مناطق پونک، شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده، اوین انجام می دهد.

مرکز تعمیرات  پمپ تخلیه ماشین لباسشویی در شرق و جنوب تهران

برای تعمیر پمپ تخلیه در غرب تهران با شماره : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ ارتباط برقرار کنید و یا به آدرس خیابان ری، سه راه امین حضور ، کوچه میر مطهری مراجعه فرمایید. پشتیبانی اسنوا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انواع خدمات تعمیر لباسشویی را در مناطق نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران به انجام می رساند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش