آموزش و نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

آموزش و نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

برد ماشین لباسشویی اسنوا کار نمی کند و خراب شده و از هزینه و مشکلاتی که برای لباسشویی اتفاق افتاده ناراحتید؟ اصلا نگران نباشید زیرا تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا امکان پذیر است. شما می توانید برای حل این مشکل با ما تماس بگیرید ما به عنوان نمایندگی اسنوا پشتیبان کلیه خدمات از قبیل نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را انجام می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب در رابطه با تعمیر برد لباسشویی اسنوا همراه ما باشید و یا اگر در تهران هستید با شماره و یا از راه های ارتباطی که در سایت اعلام شده است با تکنسین های ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

یکی از نمایندگی های معتبر که تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا در تهران را انجام می دهد، نمایندگی پشتیبان اسنوا است. این نمایندگی انواع خطا در ماشین لباسشویی را شناسایی کرده و با تیم و مهندسین با تجربه ای که دارد انواع تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. برای رفع خطا ماشین لباسشویی اسنوا فقط کافی است با آن تماس بگیرید. تکنسین در محل حاضر می شود و اقدام به رفع مشکل می کند. البته اگر برد دستگاه شما به تعمیر نیاز داشته باشد ممکن است که این خدمت در محل انجام نشود. تکنسین برد را برداشته و در کارگاه تخصصی پشتیبان اسنوا عملیات تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا را انجام می دهد.

آیا برد ماشین لباسشویی اسنوا قابل تعمیر است؟

اغلب افراد بر این باورند در صورتی که برد ماشین لباسشویی اسنوا خراب شود دیگر نمی توان آن را تعمیر کرد و یا اینکه ارزش تعمیر ندارد. البته که اینطور نیست. شاید در گذشته این مشکلات حل نشدنی بود اما امروزه با پیشرفت علم و دانش اغلب مشکل برد ماشین لباسشویی اسنوا حل می شود. فقط کافی است تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

علائم خرابی برد لباسشویی اسنوا

به طور کلی برد در ماشین لباسشویی وظیفه کنترل و ارسال فرمان به قطعات را برعهده دارد. برد مغز دستگاه است و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد عملکرد ماشین لباسشویی اسنوا با اختلال همراه می شود. در صورت خرابی برد ماشین لباسشویی اسنوا با علائم زیر همراه است.

وجود اختلال در اجرای برنامه ها

زمانی که برد ماشین لباسشویی اسنوا خراب باشد قطعا یکی از برنامه های به درستی کار نمی کند و دستورات را اجرا نمی کند. در این مواقع بهتر است اگر در تهران هستید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران تماس بگیرید و مشکل را با آن در میان بگذارید. در صورتی که خطاها را نادیده بگیرید ممکن است خسارت جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی

وقتی که برد دستگاه به تعمیر نیاز داشته باشد ممکن است دکمه های پنل جلوی ماشین لباسشویی کار نکند. گاهی همه پنل از کار می افتد و گاهی یکی از عملیات قابل انجام نیست. همچنین ممکن است در هنگام اجرا ماشین به طور ناگهانی خاموش شود همین که بدانید که ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد بهتر است ندانسته اقدامی انجام ندهید که باعث بدتر شدن مشکل شود.

احساس برق گرفتگی

گاهی در خرابی برد ماشین لباسشویی اسنوا احساس کنید که بدنه دستگاه برق دارد. هر چند این مشکل ممکن است از عامل های زیادی باشد اما یکی از دلایل آن خرابی برد لباسشویی است.

ظاهر شدن خطا روی صفحه نمایشگر دستگاه

امروزه ماشین های لباسشویی کاملا هوشمند هستند و در صورت خرابی برد کد خطا بر روی پنل دستگاه مشاهده می کنید که ممکن است خرابی از برد باشد. البته این کد خطا گاهی در ابتدای کار لباسشویی و گاهی در هر مرحله از شست و شو مانند آبگیری، تخلیه آب  و … خود را نشان می دهد.

عملکرد نادرست تخلیه آب

در صورتی که خروجی آب به طور کامل بررسی شد و مشکلی مشاهده نکردید احتمال دارد عدم تخلیه آب لباسشویی اسنوا از برد دستگاه باشد.

عیب یابی برد لباسشویی اسنوا

حالا که با علائم خرابی برد ماشین لباسشویی اسنوا آشنا شدیم و مطمئن شدیم که مشکل از برد دستگاه است باید عیب یابی و تست برد لباسشویی را انجام دهیم تا ببنیم برد چه مشکلی دارد. البته این کار باید توسط تکنسین و متخصص تعمیرماشین لباسشویی اسنوا در تهران مراجعه و اقدامات لازم برای تعمیر و تعویض برد انجام شود. در ادامه به تعدادی از عیوب برد ماشین لباسشویی اسنوا اشاره می شود:

  • خرابی خازن: در صورتی که خازن دستگاه خراب باشد، باید آن را تعویض نمود.
  • مدار فرمان برد الکترونیکی: تشخیص و تعمیر خرابی مدار حتما باید توسط متخصص این حوزه انجام شود. خرابی مدار فرمان برد الکترونیکی ممکن است از رگلاتور، رله، IC دستگاه باشد.
  • مشکل در اتصال مجدد برد: ممکن است بعد از جدا کردن قطعات امکان اتصال مجدد را نداشته باشید.

نحوه خارج کردن برد لباسشویی از دستگاه

گاهی ممکن است مجبور باشید که برد لباسشویی را خارج و برای تعمیر ببرید. البته بهتر است این کار توسط متخصص انجام شود اما در صورتی که نیاز به انجام این کار داشتید مراحل زیر را طی کنید:

ماشین لباسشویی را از برق بیرون بکشید.

  • کنترل پنل ماشین لباسشویی را خارج کنید
  • برای خارج کردن کنترل پنل تمام اتصالات آن را باز کنید.
  • قطعات برد لباسشویی را عیب یابی کنید و یا به متخصص بسپارید. اگر در هر منطقه ای از تهران هستید می توانید این کار را به نمایندگی معتبر اسنوا بسپارید. این نمایندگی در کل تهران سرویس می دهد و دارای شعبات مختلف در شرق، غرب، مرکز، شمال و جنوب تهران است.

چرا برد لباسشویی اسنوا خراب می شود؟

دانستن چرایی برد لباسشویی اسنوا قطعا به شما آگاهی می دهد که چطور از دستگاه خود مراقبت کنید.

نوسانات برق

گاهی وقت ها در زمان های خاصی به خصوص در فصل تابستان نوسانات برق در منطقه شما ممکن است زیاد باشد. بهتر است در این مواقع ماشین لباسشویی را روشن نکنید.

استفاده زیاد از ماشین لباسشویی اسنوا

بهتر است لباس ها را طبقه بندی کنید و در مراحل منظم تری لباس را بشویید. استفاده مکرر و بیش از حد ممکن است به برد دستگاه فشار بیاورد.

نفوذ رطوبت و دمای بالا به برد

گاهی اوقات ماشین لباسشویی ممکن است در مکانی باشد که آب و رطوبت به داخل آن نفوذ کند. بنابراین مهم است تا جایی که می‌توانید اجازه ندهید رطوبت به داخل برد نفوذ کند.

ورود حجم لباس بیش از حد

بارگیری زیاد لباس در ماشین لباسشویی باعث فشار به ماشین لباسشویی و برد آن می شود. علاوه بر این ورودلباس و پارچه بیش از حد ظرفیت باعث می شود تا رطوبت به داخل برد نفوذ کند. بنابراین لباس ها را بهتر است در چند مرحله و مقداری با وقفه زمانی بشویید.

فرسودگی

ممکن است یکی از دلایل برد ماشین لباسشویی فرسودگی دستگاه باشد.

هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

هزنیه تعمیر برد ماشین لباسشویی به عامل هایی مانند نوع خازن و مدار فرمان برد بستگی دارد. با توجه به قابلیت هایی که امروزه در لباسشویی اسنوا مشاهده می شود دارای برد های پیشرفته تری هستند و در نتیجه تعمیر آن پیچیده تر و به هزینه بیشتری نیاز دارد. لذا نمی توان عدد ثابتی برای تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا بیان کرد. برای اطلاع از هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا بهتر است با پشتیبان اسنوا در تهران تماس بگیرید. این مجموعه با تکنسین های حرفه ای و با تجربه مشکل برد را شناسایی و در جهت تعمیر آن اقدام می کند. همچنین در صورتی که دستگاه به تعویض نیاز داشته باشد شما را مطللع و برد اورجینال دستگاه را آماده و اقدامات تعویض آن را انجام می دهد.  برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش