علت کم شدن مکش جاروبرقی اسنوا

علت کم شدن مکش جاروبرقی اسنوا

علت کم شدن مکش جاروبرقی اسنوا

یکی از مشکلات رایج جاروبرقی های برند اسنوا کم شدن مکش آن می باشد. این موضوع ممکن است مشکلات بسیاری را با خود به همراه بیاورد. هنگامی که مکش جاروبرقی کم میشود آشغال ها و زباله های موجود بر روی سطوح به راحتی جمع آوری نخواهند شد و جلوه ناخوشایندی را برای منزل و محیط کار شما به وجود خواهند آورد. دلایل متنوعی باعث کم شدن مکش جاروبرقی اسنوا میشود. اگر میخواهید با این دلایل به طور کامل و جامع آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله از نمایندگی تعمیرات اسنوا پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید.

بررسی علل کم شدن مکش جاروبرقی برند اسنوا

همان طور که تا به الان متوجه شده اید علل های متعددی باعث کاهش مکش جاروبرقی اسنوا می‌شوند و اگر به برطرف کردن آنها نپردازید قطعاً فشار زیادی زیادی به موتور دستگاه وارد خواهد شد و در نهایت دستگاه از کار میافتد. از مهمترین علل کم شدن مکش جاروبرقی برند اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پر بودن کیسه جاروبرقی

اولین و مهمترین دلیلی که باعث میشود جاروبرقی با کاهش مکش روبرو شود پر بودن کیسه دستگاه است. همان طور که می‌دانید درون جاروبرقی اسنوا پاکت یا کیسه مخصوصی وجود دارد تا زباله ها درون آن انباشته شده و از ورود به داخل موتور جلوگیری گردد. برای رفع این مشکل می بایست کیسه جاروبرقی خود را به طور منظم تعویض نمایید. برای خریداری کیسه جاروبرقی می بایست به مراکز فروش معتبر مراجعه فرمایید چراکه خریداری پاکت های نامرغوب باعث آسیب به موتور دستگاه خواهند شد.

 • سوراخ بودن کیسه جاروبرقی

از دیگر دلایل کاهش مکش جاروبرقی اسنوا می توان به سوراخ بودن کیسه جاروبرقی اشاره کرد. جاروبرقی تنها زمانی مکش مناسب دارد که هوا در مسیر وجود نداشته باشد در غیر این صورت مکش جاروبرقی به شدت کاهش خواهد یافت. اگر با این مشکل مواجه شدید پیشنهاد می دهیم تا کیسه جاروبرقی خود را مورد بررسی قرار داده و از نبودن سوراخ در آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین به شما پیشنهاد می‌دهیم تا از استفاده کیسه های کاغذی به طور جدی پرهیز نمایید چرا که این پاکت ها سریع خراشیده می شود و استفاده از آنها دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

 • ارتفاع زیاد لوله

اگر ارتفاع لوله جاروبرقی شما زیاد است باید هر چه سریعتر به تعویض آن بپردازید چراکه ارتفاع زیاده این قطعه باعث کاهش مکش در جاروبرقی برند اسنوا میشود. برای خریداری لوله جاروبرقی به شما پیشنهاد می دهیم به مراکز فروش معتبر مراجعه فرمایید.

 • خراب شدن موتور جاروبرقی

یکی از قطعات حساس موجود در جاروبرقی ها موتور آن می باشد که اگر مورد آسیب قرار گیرد مشکلات متعددی را از جمله کاهش مکش جاروبرقی را با خود به همراه می آورد. اگر به هنگام کشیدن جاروبرقی با کاهش مکش آن و همچنین ایجاد بوی سوختگی از دستگاه مواجه شدید باید هر چه سریع‌تر دستگاه را خاموش کرده و از یک تعمیرکار برای برطرف کردن مشکل موتور دستگاه کمک بگیرید. چرا که در غیر اینصورت قطعات دیگر مورد آسیب قرار گرفته و باید به تعویض آنها بپردازید‌.

 • کثیف شدن برس پارویی

هنگامی که برس پارویی جاروبرقی اسنوا بیش از اندازه کثیف شود قطعاً جاروبرقی مکش مناسبی نخواهد داشت و نمی تواند تمامی آشغال و گرد و غبار های موجود بر روی سطوح را جذب کند. به همین خاطر پیشنهاد می شود تا هر از چند گاهی برس پارویی جاروبرقی خود را مورد شست و شو قرار دهید و به تمیز کردن اون بپردازید.

 • نشت هوا از اتصالات جاروبرقی

از مهمترین دلایلی که باعث کاهش مکش جاروبرقی میشود نشت هوا از اتصالات و قطعات داخلی جاروبرقی است . همانطور که چندی قبل ذکر کردیم جارو برقی برای اینکه بتواند مکش مناسبی داشته باشد نباید هوای داخل محفظه به بیرون از دستگاه نفوذ کند. هنگامی که ترک یا شکستگی بر روی قطعات دستگاه ایجاد می‌شود مکش جاروبرقی به طور چشمگیری کم شده و دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود. اگر متوجه خراشیدگی بر روی قطعات ای همچون لوله خرطومی و بدنه دستگاه شدید به شما پیشنهاد می دهیم تا هر چه سریعتر به تعویض آن بپردازید تا مجدداً بتوانید دستگاه را مورد استفاده تان قرار دهید.

 • انسداد فیلتر جاروبرقی

اگر فیلتر جاروبرقی شما دچار گرفتگی و انسداد شود قطعاً با کاهش مکش در دستگاه مواجه خواهید شد. هنگامی که فیلتر ها با گرد و غبار نصب می شوند جریان هوا در داخل دستگاه کم شده و در نتیجه نمی توان با استفاده از جاروبرقی سطوح مختلف را تمیز کرد. به همین خاطر می بایست هر شش ماه یکبار به تعویض فیلترهای جاروبرقی بپردازید تا از چنین مشکلاتی در امان بمانید. اگر فیلتر موجود در جاروبرقی شما قابل شستشو است می‌توانید هر چند هفته یکبار آن را از دستگاه خارج کرده و به شستشوی آن بپردازید تا گرد و غبار های موجود بر روی آن از بین برود.

 • عدم تنظیمات جاروبرقی

همانگونه که میدانید جاروبرقی های پیشرفته دارای دکمه های تنظیمات می باشند که با استفاده از آنها می توان میزان مکش جاروبرقی را تعیین کرد. اگر تنظیمات جاروبرقی اشتباه باشد قطعاً مکش دستگاه کاهش خواهد یافت. برای برطرف کردن این مشکل کافیست تا با استفاده از دکمه تنظیمات مکش جاروبرقی را بر روی بیشترین حالت خود قرار دهید و سپس با استفاده از آن بپردازید.

 • گرفتگی لوله خرطومی جاروبرقی

آخرین موضوعی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به بررسی آن بپردازیم گرفتگی لوله خرطومی جاروبرقی و در نهایت کاهش مکش دستگاه است. هنگامی که لوله خرطومی می گیرد، مانع از عبور هوا میشود و به همین خاطر دستگاه قادر به جمع آوری زباله ها نخواهد بود. برای برطرف کردن گرفتگی لوله خرطومی می‌توانید از تجهیزاتی همچون سیم مفتول قلاب های بافندگی و غیره استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید به هنگام رفع انسداد لوله های خرطومی آنها را مورد آسیب قرار ندهید.

بهترین راه های افزایش مکش جاروبرقی اسنوا چیست؟

 

 • تعویض کیسه جاروبرقی در زمان مناسب

یکی از روشهایی که می توانید برای افزایش مکش جاروبرقی اسنوا آن را مد نظر تان قرار دهید تعویض به موقع پاکت جاروبرقی است. هنگامی که کیسه جاروبرقی را در زمان مناسب تعویض میکنید از وارد شدن فشار بر روی موتور دستگاه جلوگیری کرده و مکش جاروبرقی خود را به طور چشمگیری افزایش می دهید.

 • تمیز کردن فیلتر ها

به شما پیشنهاد می دهیم تا فیلتر های درون جاروبرقی را به طور مداوم تمیز کرده و از انسداد آن جلوگیری کنید چرا که در غیر این صورت با کاهش مکش دستگاه مواجه خواهید شد.

 • بررسی لوله خرطومی

اگر میخواهید از کاهش مکش جاروبرقی تا حد زیادی در امان بمانید، می بایست قبل از هر بار استفاده از جاروبرقی لوله خرطومی آن را مورد بررسی قرار دهید و انسداد آن را برطرف کنید.

آیا اسنوا پشتیبان به تعمیرات جاروبرقی اسنوا می پردازد؟

آیا اسنوا پشتیبان به تعمیرات جاروبرقی اسنوا می پردازد؟

باید بدانید مجموعه اسنوا پشتیبان به طور ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته به تعمیرات جاروبرقی اسنوا می پردازد و هیچ محدودیتی در این باره وجود نخواهد داشت. افراد برای رزرو وقت می توانند با شماره تماس های موجود در صفحات اصلی اسنوا پشتیبان تماس گرفته و با پشتیبان مجموعه ارتباط بگیرند. همچنین توجه داشته باشید هزینه ها در مجموعه ما بسیار منطقی و منصفانه تعیین می گردد و افراد می توانند با پرداخت کمترین هزینه از بهترین خدمات بهره مند گردند.

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید دلایل بسیار متنوعی باعث کاهش مکش جاروبرقی اسنوا میشود که با برطرف کردن آن می توانید همانند قبل از دستگاهتان استفاده نمایید. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با دلایل کاهش مکش در جاروبرقی اسنوا آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل به رزرو وقت از مجموعه ما بپردازید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش