علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی اسنوا

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی اسنوا

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی اسنوا

یکی از مشکلاتی که ممکن است به هنگام استفاده از جاروبرقی با آن مواجه شوید، خاموش شدن ناگهانی دستگاه است که ممکن است در یک لحظه به شدت شما را شوکه کند. این اتفاق غیر منتظره دلایل بسیار زیادی دارد که با بررسی آن ها می توانید مشکل را برطرف کرده و همانند قبل از جاروبرقی خود استفاده نمایید. اگر می خواهید با علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی اسنوا بیش تر آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله از نمایندگی تعمیرات اسنوا پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی و مطالعه تان قرار دهید.

بررسی علل های خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی برند اسنوا

همانگونه که تا به الان متوجه شده اید، دلایل متنوعی در خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی برند اسنوا نقش دارند که از مهم ترین و کاربردی ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن بودن طولانی مدت دستگاه

اولین دلیلی که باعث می شود جاروبرقی به طور ناگهانی خاموش شود، روشن بودن طولانی دستگاه است. همانطور که می دانید، هنگامی که جاروبرقی در مدت زمان زیادی روشن می ماند، موتور آن به شدت داغ شده و ترموستات برای جلوگیری از سوختن موتور، دستور خاموش شدن جاروبرقی را به برد منتقل می کند. برای جلوگیری از این موضوع، به شما پیشنهاد می دهیم تا در مدت زمان کم تری از دستگاه استفاده نمایید و به هنگام استفاده مدت زمان کوتاهی را برای استراحت دادن به آن در نظر بگیرید.

  • پر بودن کیسه جاروبرقی

هنگامی که کیسه جاروبرقی اسنوا پر می شود، فشار بر روی موتور دستگاه چندین برابر شده و بدنه جاروبرقی شروع به داغ شدن می کند. اگر موتور بیش از اندازه داغ شود، دستگاه به طور ناگهانی خاموش خواهد شد. به شما پیشنهاد می دهیم تا قبل از استفاده جاروبرقی کیسه آن را مورد بررسی تان قرار داده و از خالی بودن آن اطمینان حاصل نمایید تا از چنین مشکلاتی در امان بمانید.

  • قطع شدن جریان برق

در بسیاری از مواقع ممکن است جریان برق به طور ناگهانی قطع شده و باعث خاموش شدن دستگاه گردد که این موضوع اسیبی را به جاروبرقی شما وارد نخواهد کرد‌.‌اما همواره سعی کنید تا جاروبرقی خود را در ساعات اوج مصرف برق روشن نکنید، چرا که این موضوع باعث فرسوده شدن دستگاه خواهد شد.

  • قطع شدن سیم دستگاه

اگر سیم جاروبرقی را بیش از اندازه بیرون بکشید، قطعا سیم مورد اسیب قرار گرفته و قطع خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکل به شما پیشنهاد می دهیم تا هیچ گاه تمام سیم دستگاه را به بیرون نکشید چرا که در غیر این صورت مجبور به تعویض آن خواهید شد.

  • خراب شدن قطعه ترموستات

اولین و مهمترین دلیلی که باعث میشود جاروبرقی برند اسنوا به طور ناگهانی خاموش شود معیوب شدن ترموستات می باشد. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند وظیفه اصلی قطعه ترموستات در جاروبرقی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم قطعه ترموستات هنگامی که فشار زیادی بر روی موتور وارد می شوند اجازه خاموش شدن به آن می‌دهد که دستگاه را به طور کامل غیر فعال می کند. اگر قطعه ترموستات دچار ایراد شده باشد باید هر چه سریعتر به تعویض آن پرداخت. چرا که اگر ترموستات خراب باشد رفته رفته موتور دستگاه آسیب دیده و غیرقابل استفاده می شود. برای تعمیرات و تعویض قطعات جاروبرقی اسنوا می توانید از تعمیرکاران مجموعه ما کمک بگیرید.

  • کوچک شدن ذغال جاروبرقی

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود جاروبرقی اسنوا به طور ناگهانی خاموش شود، کوچک شدن ذغال دستگاه است. باید بدانید دستگاه جاروبرقی دارای چندین ذغال است که این ذغال ها نقش مهمی را در روشن شدن جاروبرقی دارند. هنگامی که این ذغال ها کوچک می شوند، موتور عملکرد اولیه خود را از دست خواهد داد و نمی تواند به خوبی روشن شود.

  • خراب شدن دکمه خاموش و روشن

یکی از دلایلی که باعث خاموش شدن جاروبرقی اسنوا می شود، اسیب دیدن دکمه خاموش و روشن یا پاور است. اگر ضربه ای به بدنه جاروبرقی وارد شود، اولین قطعه ای که اسیب می بیند دکمه پاور است‌. این دکمه اگر دچار اتصالی شود، قطعا عواقب ناگواری را با خود به همراه خواهد داشت که افراد باید این موضوع را حائز اهمیت شان قرار دهند.

آیا اسنوا پشتیبان به تعمیر جاروبرقی اسنوا می پردازد؟

آیا اسنوا پشتیبان به تعمیر جاروبرقی اسنوا می پردازد؟

باید توجه داشته باشید مجموعه اسنوا پشتیبان قادر به تعمیرات جاروبرقی برند اسنوا می باشد و تعمیرکاران مجموعه به طور ۲۴ ساعته و شبانه روزی به خدمات رسانی می پردازند. مشتری های محترم می توانند با تماس به مجموعه به رزرو وقت اقدام نمایند و جاروبرقی خود را با کمترین هزینه کمترین اتلاف وقت تعمیر نمایند و مجدداً آن را مورد استفاده شان قرار دهند. هزینه تعمیرات جاروبرقی اسنوا با توجه به عوامل مختلفی همچون میزان خرابی دستگاه، تعداد قطعات تعویضی و غیره دارد. به همین خاطر نمی توان هزینه مشخصی را برای تمامی مشتری های محترم اعلام نمود. اما به طور کلی می توان گفت مجموعه ما هزینه تعمیرات را بسیار منصفانه تعیین می کند و مشتری ها می بایست از این بابت خیال خود را راحت نمایند. همچنین توجه داشته باشید که تمامی خدمات تعمیرات در محل مورد نظر مشتری انجام خواهد شد و برای تعمیرات لوازم خانگی خود نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید دلایل مختلفی باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی اسنوا می شود که اگر به طور کامل بررسی و برطرف نشوند قطعات داخلی جاروبرقی مورد آسیب قرار گرفته و عملکرد دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با دلایل اصلی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی برند معتبر  اسنوا اشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از تعمیرکاران مجموعه ما برای تعمیرات لوازم خانگی تان کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش